Francouzský tábor očima účastníků 2016 - 2023

Vylepšila jsem si francouzštinu. Taky jsem se víc rozmluvila, za což jsem ráda. Moc mě to bavilo!

Chtěla jsem Vám i Francine moc poděkovat za velmi zdařilý tábor. Zavděčit se naší dceři nebývá vůbec snadné, nicméně Vám se to povedlo na sto procent.

Naučila jsem se hodně slovíček a gramatiky. Vedoucí jsou báječní. Za rok pojedu zase!


Lepší tábor jsem nezažila!

Jsem v Bedřichově, ale cítím se, jako bych byla ve Francii.

Nejvíce se mi líbilo asi to, že tu jsou rodilí mluvčí, takže musíme mluvit francouzsky.

Chtěla jsem vám moc poděkovat za syna. Byl velmi nadšený, což se moc nedá říci skoro o ničem v těchto nelehkých pubertálních dnech 😂... Určitě chce s vámi opět strávit čas, říkal, že i dva týdny. Ještě jednou velká pochvala za vše.

Ráda bych Vám ještě jednou velice poděkovala za perfektní organizaci letošního tábora a za všechny online pravidelné zprávy a fotky. Dcera přijela naprosto nadšená a příští rok se určitě zúčastní znovu.


Děkujeme moc za péči a výuku francouzštiny naší dcery. Moc se jí tam líbilo a plánuje, že příští rok pojede opět.

Naučila jsem se spoustu nových slov a důležitých frází. Také jsem se naučila, že nestačí 3h francouzčtiny týdně ve škole, abych uměla dobře francouzsky.


Ráda bych vám alespoň touto cestou poděkovala za všechny zprávy, péči o děti, perfektně připravený program a obrovskou energii, kterou jste do celé akce, organizace vložili. Naše dcera přijela nadmíru spokojená, celé odpoledne vyprávěla, moc se jí na Vámi organizovaném táboře líbilo a měla pocit, že i ve francouzštině se posunula zase o krok vpřed.