Náš spolek si klade za cíl rozšířit nabídku a podpořit výuku francouzštiny v Čechách. Francomanie vznikla na podporu výuky francouzštiny v širším pojetí než ve školních lavicích. Znalost jazyka pro nás není jediným cílem, ale spíše prostředkem k poznání toho, co bohatá francouzská historie, kultura a gastronomie nabízejí.

 

Spousta dětí, která za osm let Francomanií prošla, už vyrazila do světa a dělá nám tím obrovskou radost. Jazykově vybavení z domácího prostředí se ve světě neztratíte a budete se moci soustředit na svoje další cíle: studium, práci a poznávání. Znalost cizího jazyka vám otevře dveře na cestě k toleranci, porozumění a celoživotnímu rozhledu.


Tým vedoucích

 

Podle počtu přihlášených účastníků se tábora účastní dalších 3-5 rodilých mluvčích, ať už dospělých vedoucích nebo dětí. Příležitostí slyšet a procvičit si francouzštinu je na táboře bezpočet. Stačí přijet za námi do Bedřichova!

Také se vrací spousta našich odrostlých účastníků a pomáhá nám s přípravou aktivit.

Barbora Rázková je zakladatelkou Francomanie a hlavní organizátorkou Letního francouzského tábora. Má pedagogické vzdělání (diplom Francouzština jako cizí jazyk DAEFLE) i zdravotnický kurz. Ve Francii či francouzské komunitě žije přes dvacet let. Aktivně ovládá tři světové jazyky – francouzštinu, angličtinu a ruštinu.Kontakt

Místo konání Francomanie


Letní francouzský tábor – Francomanie

Spolek pro rozvoj 3K

Ing. Barbora Rázková

Sídlo: Újezdec 7, Horní Kruty, IČ: 07703309

Email: info@francomanie.eu

Telefon: 776 018 607

 

www.facebook.com/FrancomanievCechach

Ubytováni budeme v Bedřichově v Jizerských horách na chatě Bajama. Provozpovatel, pan Hofman se svojí manželkou (se svým pejskem a kočkou) pro nás připraví pokoje pro 3-5 osob, českou domácí kuchyni, nekuřácké prostředí a možnost každodenního sportovního vyžití. Na cyklistických výletech nás doprovodí a ochotně ukáže krásu Jizerských hor.