Náš spolek si klade za cíl rozšířit nabídku a podpořit výuku francouzštiny v Čechách. Francomanie vznikla na podporu výuky francouzštiny v širším pojetí než jen ve školních lavicích. Znalost jazyka pro nás není jediným cílem, ale spíše prostředkemk poznání toho, co bohatá francouzská historie, kultura či gastronomie nabízí. 

Jsme si vědomi, že ne ichni mají dostatek prostředků na cestu a jazykový pobyt ve Francii, a přesto hledají možnosti, jak se francouzský jazyk naučit. Jazykově vybavení z domácího prostředí se ve světě neztratíte a budete se moci soustředit na svoje další cíle: studium, práci a poznávání. Znalost cizího jazyka vám otevře dveře na cestě k toleranci, porozumění i celoživotnímu rozhledu.


Tým vedoucích 

Barbora Rázková 

Zakladatelka Francomanie a hlavní organizátorka Letního francouzského tábora, s pedagogickým vzděláním (diplom Francouzština jako cizí jazyk FLE) i se zdravotnickým kurzem. Ve Francii či francouzské komunitě žije přes 15 let. Aktivně ovládá tři světové jazyky - francouzštinu, angličtinu a ruštinu. 

Francine Richard 

Hlavní lektorka Francomanie, rodilá mluvčí s více než 10ti letou zkušeností vedení dětských francouzských táborů. Je nadšená pro práci s dětmi a srší nápady, jak skloubit výuku se zábavou, aby to všechno valo smysl. Všechno, "co je české, je pro ni hezké", a i proto se již několik let učí česky. 


 

Podle počtu přihlášených účastníků se tábora účastní dalších 3-5 rodilých mluvčích, ať už dospělých vedoucích nebo dětí. Příležitostí slyšet a procvičit si francouzštinu je na táboře bezpočet! Stačí přijet do Bedřichova za námi!


Kontakt

Letní francouzský tábor - Francomanie

Spolek pro rozvoj 3K

Ing. Barbora Rázková

Sídlo: Újezdec 7, Horní Kruty

Email: info@francomanie.eu

Telefon: 776 018 607

IČ : 07703309


Místo konání Francomanie

Chata Bajama

Bedřichov 1679468 12 (Jizerské hory)

Telefon +420 777 264 284