Náš spolek si klade za cíl rozšířit nabídku a podpořit výuku francouzštiny v Čechách. Francomanie vznikla na podporu výuky francouzštiny v širším pojetí než jen ve školních lavicích. Znalost jazyka pro nás není jediným cílem, ale spíše prostředkemk poznání toho, co bohatá francouzská historie, kultura či gastronomie nabízí. 

 

Spousta dětí, která za pět let Francomaníí prošla, už vyrazila do světa a dělá nám tím obrovskou radost. Jazykově vybavení z domácího prostředí se ve světě neztratíte a budete se moci soustředit na svoje další cíle: studium, práci a poznávání. Znalost cizího jazyka vám otevře dveře na cestě k toleranci, porozumění i celoživotnímu rozhledu.


Tým vedoucích 

Barbora Rázková 

Zakladatelka Francomanie a hlavní organizátorka Letního francouzského tábora, s pedagogickým vzděláním (diplom Francouzština jako cizí jazyk FLE) i se zdravotnickým kurzem. Ve Francii či francouzské komunitě žije přes 18 let. Aktivně ovládá tři světové jazyky - francouzštinu, angličtinu a ruštinu. 

Vedoucí

Podle počtu přihlášených účastníků se tábora účastní dalších 3-5 rodilých mluvčích, ať už dospělých vedoucích nebo dětí. Příležitostí slyšet a procvičit si francouzštinu je na táboře bezpočet! Stačí přijet do Bedřichova za námi!Kontakt

Místo konání Francomanie


Letní francouzský tábor - Francomanie

Spolek pro rozvoj 3K

Ing. Barbora Rázková

Sídlo: Újezdec 7, Horní Kruty, IČ : 07703309

Email: info@francomanie.eu

Telefon: 776 018 607

www.facebook.com/FrancomanievCechach

Ubytováni budeme v Bedřichově v Jizerských horách na chatě Bajama. Provozovatel, pan Hofman se svojí manželkou (a svým pejskem a kočkou) pro nás připraví pokoje pro 3-5 osob, českou domácí kuchyni, nekuřácké prostředí a možnost každodenního sportovního vyžití. Na pěších a cyklistických výletech nás doprovodí a ochotně ukáže krásu Jizerských hor.