Letní francouzský tábor Francomanie 2017 v Bedřichově
Home » Ohlasy dětí a rodičů

Ohlasy dětí a rodičů

Ohlasy dětí - účastníků

Ohlasy dětí - účastníků - Letní francouzský tábor

"Naučila jsem se víc francouzských slovíček než ve škole. Bylo to vážně super a byl tu dobrý kolektiv."

"J'adore ce camp de vacances."

"Naučila jsem se nová slovíčka a zlepšila jsem se ve francouzštině. Bavilo mě to. Nejvíc se mi líbil výlet na kolech, hra na restauraci, obchod a batikování triček."

"Vylepšila jsem si francouzštinu. Taky jsem se víc rozmluvila, za což jsem ráda. Moc mě to bavilo, příště bych pouze nechtěla na kola."

"Bavilo mě to. Naučila jsem se nová slovíčka. Ráda bych hrála víc her nebo více vyráběla. Ještě bych možná změnila témata – příští rok už tu budu potřetí."

"Je to tu super a nechce se mi odjet!"

"Bavilo mě zpívání písníček, vytváření myšlenkových map a tvoření oblíbené čtvrti. Přála bych si více prezentací o kultuře ve Francii, jak se tam žije, zvyky, tradice na různé svátky."

"Naučila jsem se novou gramatiku, nová slovíčka a praktické fráze. Bavily mě písničky a myšlenkové mapy. Nelíbila se mi hra Ubohá malá kočička."

"Naučila jsem se nějaká nová slovíčka a mluvit trochu víc plynule. Nejvíc mě bavilo kvarteto a batikování triček. Mohli bychom zpívat víc písniček a koukat na francouzské filmy."

"Naučila jsem se pár nových slovíček a taky jsem si podle mě francouzštinu zlepšila ve všech ohledech. Bavilo mě to všechno až na některé hry. Možná bych hrála víc her venku, ale počasí nám nepřálo. Pojedu asi i příští rok."

"Našla jsem spoustu nových kamarádek."

"Jsem v Bedřichově, ale cítím se, jako bych byla ve Francii."

"Naučila jsem se hodně slovíček a gramatiky. Vedoucí jsou báječní. Za rok pojedu zase!"

Ohlasy rodičů na tábory Francomanie

"Chtěla bych Vám poděkovat, dcera byla v Bedřichově moc spokojená a příští rok by chtěla jet zase."

"Rád bych Vám chtěl poděkovat za skvělý tábor, který se naší dceři moc líbil a ráda by se ho zúčastnila i příští rok."

"Chtěla jsem Vám i Francine moc poděkovat za velmi zdařilý tábor. Zavděčit se naší dceři nebývá vůbec snadné, nicméně Vám se to povedlo na sto procent. Doma si francouzsky prozpěvuje, používá krátké fráze ve francouzštině (bon appétit, bonne nuit apod.)... Pevně doufám, že příští rok budete tábor pořádat opět."

 "Ráda bych vám alespoň touto cestou poděkovala za všechny zprávy, péči o děti, perfektně připravený program a obrovskou energii, kterou jste do celé akce, organizace vložili. Naše dcera přijela nadmíru spokojená, celé odpoledne vyprávěla, moc se jí na Vámi organizovaném táboře líbilo a měla pocit, že i ve francouzštině se posunula zase o krok vpřed."

Přidejte svůj ohlas nebo zašlete svůj dotaz přes kontaktní formulář.

Ohlasy rodičů na tábory Francomanie - Letní francouzský tábor